Marmara Yazılım MyVideo

KURUMSAL

Marmara Yazılım, bilişim alanında ürettiği projeleriyle yarıcı çözümlere imza atmıştır. 2009 yılıyla beraber interaktif araçların görsel boyutlarıyla beraber kullanıcılarına yenilikçi hizmetler vermiştir.

Yapılan iş yalnızca tasarım aşamasında kalmıyor, firmaların yükselmesine yardımcıoluyoruz. Gelişen pazarlama teknikleri arasında yer alan sosyal medya ile firmaların ziyaretçi sadakatlerinin artmasında yardımcı oluyoruz.

Sorun değil, çözüm
İşi sadece maddi bir meta olarak görmüyor, müşterilerimizin yaptığı işi anlamak ve onlara daha iyi hizmet sunmak için çalışıyoruz. Müşterilerimizi anlarken rakiplerini araştırıyor ve onlara karşı stratejiler belirliyoruz. Bunların başında Google SEO hizmeti geliyor.

Dünyanın en çok kullanılan arama motoru olan google, web sitelerine ulaşmak için değişmez araç.. İşte bu noktada web siteniz Google üzerinde aktif bir seyirde ilerlemiyorsa, ziyaretçi sayınız bir o kadar az olur. Google'da üst sıralarda yer almak için sektörü ve rakipleri tanımanın önemini biliyor, bunun için çalışıyoruz.

İş yaptığımız firmanın online ve markaya dair tüm işlerini hazırlayabilecek yapıdayız ve bugüne kadar bize güvenen yüzlerce müşterimize teşekkürlerimizi sunarız.

Ürün ve Hizmetlerimiz

Son Projelerimiz

MyVideo’nun sitenizde nasıl duracağınıgörmek için aşağıdaki kutucuğa sitenizin adresini yazın...

Teklif İsteyin

Ürün ve Hizmetlerimiz için teklif isteyin

Talep Bildir

Ürün ve Hizmet talebi için formu doldurun

Blog

Teknolojiden haberdar olmak için tıklayın

Copyright© 2011 Marmara Yazılım